Yves Rocher kısa süreliğine yüzde 30 indirim yapıyor

Selamlique kahve zamanı
03/05/2021
Cildi baştan yaratma zamanı
04/05/2021

Yves RocherAnneler Günü’nde en kıymetlilerinizi sevindirmeniz için çok özel fırsatlar sunuyor. Çok özel ve değerli günü kutlamak, sevdiklerine sürprizler yapmak isteyen ve kendini mutlu etmek isteyen herkes için 28 Nisan – 16 Mayıs arası tüm ürünlerde net %30 indirim uyguluyor.

Yves Rocher Doğal İçerikli Maskaralar

Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları’ndan doğaya ve cilde saygılıyeni göz makyaj serisi; bitkilerin gücünden aldığı ilhamla geliştirdiği yepyeni ve etkin formülleri ile göz makyajına özgün ve yepyeni bir boyut kazanıyor!Yeni Yves Rocher maskaraları Mavi Kantaron Öz Suyunun yatıştırıcı ve Hint Yağının besleyici etkisini birleştirerek kirpiklere yoğun hacim verirken aynı zamanda derinlemesine bir bakım sunuyor. 

Intense Metamorphose- Yoğun Hacim Veren Uzatıcı Maskara

Yves Rocher’den Yeni Intense Metamorphose Yoğun Hacim Veren Uzatıcı Maskara ile 24 saat dayanıklı gücünü doğadan alan göz alıcı bakışlar!

Makyaj yaparken aynı zamanda bakım da yapmanızı sağlayan Yves Rocher Intense Metamorphose Yoğun Hacim Veren Uzatıcı Maskara, %88 doğal içerik oranı ile 24 saat boyunca ultra hacimli, kıvrık ve uzun görünen büyüleyici kirpiklere sahip olmanızı sağlar.

Formülündeki Hint Yağı, Mavi Kantaron Öz Suyu ve Bitkisel Kömür sayesinde simsiyah bir görünümsunmanın yanında kirpikleri güçlendirir ve besler. Kum saati formundaki fırçası tüm kirpikleri tek tek kavrayarak dolgunlaştırır. 

Yeni Intense Metamorphose Yoğun Hacim Veren Uzatıcı Maskara aynı zamanda 24 Saat Etkili Suya Dayanıklı seçeneği ile de ultra hacimli, kıvrık ve uzun göz alıcı görünen kirpikler sunuyor!

Kirpik Kıvırıcı Yoğun Hacim Veren Maskara

Yves Rocher’den Yeni Kirpik Kıvırıcı Yoğun Hacim Veren Maskara; yoğun formülü sayesinden kirpikleri kıvırıp yoğun hacim vererek, dolgun ve dikkat çekici görünmesini sağlar. %86 doğal içeriği ile göz alıcı bakışlar sunarken aynı zamanda içeriğindeki Hint Yağı sayesinde kirpikleri besler, güçlendirir ve bakım sağlar. Topaklanmadan yoğunlaştırılabilen dokuya sahip olan vegan formülü ve kıvrımlı fırçası ile kirpikleri tek tek ayırır. Mavi Kantaron Öz Suyunun yatıştırıcı etkisi sayesinde, hassas gözler ve kontak lens kullananlar için de uygundur.

Ekstra Uzatıcı Hacim Veren Maskara

Kirpiklerde uzun bir görünüm ve ultra hacime kavuşmak isteyenler için özel olan Ekstra Uzatıcı Hacim Veren Maskara, %83 doğal içerik oranı ile kirpiklerin uzun ve hacimli görünmesini sağlarken aynı zamanda içerdiği Hint Yağı sayesinde bakım sunar. Konik ve esnek yapıya sahip fırçasıyla en kısa kirpikleri bile kavrayarak uzatır. Topaklanmadan yoğunlaştırılabilen dokuya sahip olan vegan formülü ile kirpikleri tek tek ayırarak uzatır. Mavi Kantaron Öz Suyunun yatıştırıcı etkisi sayesinde, hassas gözler ve kontak lens kullananlar için de uygundur.

         YVES ROCHER PUR BLEUET SERİSİ

Yves Rocher Pur Bleuet Serisi, La Gacilly’de bulunan ve Yves Rocer’nin kendi organik tarım sahalarında yetişen, rahatlatıcı ve yatıştırıcı özellikleriyle bilinen organik Mavi Kantaron çiçeği öz suyu içeren Pur Bleuet Ekspres Göz Makyaj Temizleyici ve Pur Bleuet-Şişkinlik ve Torbalanma Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi ile göz bakımı için ürünlerini sunuyor.

Pur Bleuet- Ekspres Göz Makyaj Temizleyici 

Yağlı bir his bırakmayan yumuşak ve ipeksi çift fazlı dokusu ile Yves Rocher Pur Bleuet Ekspres Göz Makyaj Temizleyici göz çevresindeki inatçı ve suya dayanıklı makyaj kalıntılarını bile hızlı ve kolayca temizliyor. İçeriğindeki Mavi Kantaron çiçeği öz suyu ile tek adımda mükemmel bir şekilde temizlenmiş ve yatışmış bir göz çevresi sunuyor. Hassas gözler için de uygun formülü aynı zamanda kirpiklere de bakım sağlıyor. %97’den fazla doğal içeriğe sahip temizleyici %100 geri dönüştürülmüş plastikten elde edilen geri dönüştürülebilir ambalajı ile markanın doğaya duyarlı tutumunu devam ettiriyor.

Pur Bleuet-Şişkinlik ve Torbalanma Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi

Pur Bleuet-Şişkinlik ve Torbalanma Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi, göz altı torbalarını, koyu halka ve şişkinlik görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Yatıştırıcı özellikleriyle bilinen organik Mavi Kantaron çiçeği öz suyu içeren formülü ile, yorgunluk izlerini ortadan kaldırarak ve gözlere daha taze, daha canlı bir görünüm veriyor ve göz çevrenizi nemlendiriyor. Metal roll-on başlıkla uygulanan formül göz çevresinin yenilenmesine yardımcı oluyor. Yapışkan olmayan ferahlatıcı jel dokusu ve parfüm içermeyen formülü ile hassas gözler için de uygun bakımı sağlıyor.

Yves Rocher Go Green Tırnak Bakım Ürünleri 

Yves Rocher Go Green Tırnak Bakım ürünleri tırnaklarınıza canlı ve ferahlatıcı etkisini derinlemesine hissettiriyor, özel olarak geliştirilmiş formülleri ile sağlıklı ve güçlü tırnaklara giden yolu gösteriyor. Güçlendirici Oje Bazı, Jel Etkili Tırnak Parlatıcısı, Express Oje Kurutucu, Bitkisel Tırnak Bakım İksiri, Oje Çıkarıcı ve Oje Çıkarıcı Jel Krem’den oluşan Yves Rocher tırnak bakım ürünleri %100’e varan doğal ve vegan içerikli formülleri ile sizlere ve doğaya olan duyarlılığını devam ettiriyor!  

Yves Rocher Güçlendirici Oje Bazı

Bambu özü ve pancar kökü, pirinç gibi doğal çözücüler içeren %93 doğal içerikli vegan formül tırnakları koruyor ve tırnaklar üzerinde güçlü bir katman oluşturarak kırılmasını engelliyor. Ojenin daha güzel durması için gereken zemini hazırlarken içeriğindeki vitaminler ile tırnakları besliyor. Yelpaze şekilli fırçasısayesinde tırnağa tam uyum sağlıyor ve kolayca uygulanıyor. Daha sağlıklı ve güçlü tırnaklar için ojeden önce tırnağa ince bir tabaka olarak sürülüyor ve kuruduktan sonra oje uygulanıyor.   

Yves Rocher Jel Etkili Tırnak Parlatıcısı

Bambu özleri ve E-Vitamini türevleri ile zenginleştirilmiş özel formül, tırnaklara ekstra parlaklıkkazandırıyor ve jel etkisi katıyorFormülü %90 doğal içeriğe sahip ve vegan olan Jel etkili parlatıcı, kurumuş Yves Rocher Go Green ojelerinin üzerine, tırnak diplerinden uçlara doğru uygulandığındaojenin kalıcılığı artıyor ve matlaşmadan, uzun süre parlak ve pürüzsüz kalıyor. Uygulandıktan sonra hızlıca kuruyan parlatıcı, yelpaze şekilli fırçası ile kolayca tırnağa uygulanıyor. 

Yves Rocher Express Oje Kurutucu

%100 doğal içerikli, vegan formülü ile cilde ve doğaya saygılı Express Oje Kurutucu, ojeyi anındakurutuyor ve ekstra patlaklık katıyorHindistan Cevizi Yağı içeriği ile ojenizi kuruturken tırnaklarınıza bakım sağlıyor. Yeni damlalıklı kapakları sayesinde ojeye dokunmadan ve zarar vermeden oje kurutucu tırnaklara uygulanıyor. Oje uygulandıktan sonra tırnağın tam ortasına 1-2 damla damlatılarak, damlalığın ucu tırnağa temas etmeden uygulanıyor.

Yves Rocher Bitkisel Tırnak Bakım İksiri

%100 doğal içerikli, vegan formülü Jojoba Yağı ve Tatlı Badem Yağı ile tırnaklara derinlemesine bakım sağlarken doğaya duyarlı yaklaşıyor. Sağlıkla ışıldayan tırnaklar için her akşam yatmadan önce, yumuşak uçlu fırçası yardımıyla bir damla uygulanarak ve tırnak etlerine masaj yaparak uygulanıyor. Gece boyunca tırnakta kalan bakım iksiri tırnak etlerini nemlendiriyor, içeriğindeki yağlar sayesinde tırnak çevresini ve tırnakları derinlemesine besliyor. Özel fırçası ile tırnaklara nazikçe uygulanan iksir tırnakları güzelleştiriyor ve ellerin doğal güzelliğini kazanmasına yardımcı oluyor.  

Yves Rocher Oje Çıkarıcı ve Oje Çıkarıcı Jel Krem

Tatlı Badem Yağı ve Aseton içermeyen, vegan ve özel formülleri ile Yves Rocher Oje Çıkarıcı ve Oje Çıkarıcı Jel Krem cildinize ve tırnaklarınıza saygılı davranıyor, asetonun zararlı etkilerinden ve yapışkan dokusundan koruyor.  Oje Çıkarıcı bir miktar pamuğa, az miktarda dökülerek, nazikçe ojenin üzerine uygulandıktan sonra ojeyi hızlı, etkin ve nazikçe çıkartıyor. Tırnak etlerine bakım yapıyor ve kurutmuyor, tırnaklarda pürüzsüz görünümü sağlıyor. 

Formülü %96 doğal içeriğe sahip olan Oje Çıkarıcı Jel Krem kalın bir tabaka halinde tırnaklara sürülüp 2-3 dakika beklettikten sonra, 30 saniye boyunca ovalanarak ojeleri temizliyor. Jel krem dokusu ile tırnağa ve tırnak çevresine zarar vermiyor, tırnak etlerinin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlıyor. Likit olmayan jel dokusu ve 30 ml tüp ambalajı ile seyahatlerde taşımak için güzel bir seçenek oluyor. 

YVES ROCHER EL PEELING YAĞI

Yves Rocher Arnika Özlü El Peeling Yağı kış aylarında kuruyan ellerimiz için kusursuz bakımı sunuyor. İlk andan itibaren cildinizde yumuşama ve pürüzsüzleşme hissi yaratan Yves Rocher El Peeling Yağı%99’un üzerinde doğal bileşenlerden oluşuyor. Peeling etkisine sahip yağ dokusu losyona dönüşerek cildinizde yağlı olmayan bir his bırakıyor. Krem haftada bir veya iki kez, kuru ele masaj yaparak uyguladıktan sonra ılık suyla durulanıyor.

Comments are closed.