Yılın oyuncusu Benzema’ya Adidas’tan altın krampon

Kanserli hücreler şimdi yandı!
19/10/2022
Her on oyuncağın yedisi Çin’den geliyor
22/10/2022

Karim Benzema altın dokunuşuyla tüm rakiplerini geride bırakarak dönemin en çok madalyaya sahip oyuncularından biri oldu. Ballon d’Or etkinliğinde yılın futbolcusu seçilen Benzema efsaneye dönüştü.

Impossible Is Nothing felsefesinin en iyi örneklerinden Benzema’nın ikonik el bandajı, yalnızca oyuncu için imza niteliğinde bir görünüm değil, aynı zamanda futboldaki zorluklara karşı kazandığı zaferin de bir göstergesi niteliğinde. 2019’da her maçta takmak zorunda kaldığı bandaj, şu anda bulunduğu yere gelmek için verdiği mücadeleyi de temsil ediyor.

Bu ödülü kutlamak için adidas, Karim Benzema’nın sahada dokunduğu her şeyin altına dönüştüğü fikrini somutlaştıran çarpıcı bir filme imza attı. “Hand of Gold” filmi, Benzema’nın el bandajının beyazdan zaferin rengine dönüşünü gösterirken, Fransa’da Bron’da zirveye çıkma kararlılığıyla kariyerini şekillendiren genç bir çocuğun ilham verici hikayesini de aktarıyor.

X Speedportal

adidas, aynı zamanda 2007’den beri birlikte çalıştığı Benzema’nın bu tarihi galibiyet de dahil olmak üzere kariyerinin çeşitli dönüm noktalarını ve sahadaki tüm başarılarını kutluyor. Bu dönüm noktalarını daha da ileriye taşımak için marka, biri Benzema’ya hediye edilmek üzere sınırlı sayıda ve satışa sunulmayacak olan X Speedportal model, altın renkli bir krampon tasarladı.

Ayrıca, adidas ve Benezema’nın kulübü Real Madrid, 18 Ekim’den itibaren sınırlı bir süre için Real Madrid Resmi mağazalarında, realmadrid.com‘da ve belirli adidas mağazalarında satışa sunulacak özel isim ve numara kısmı altın yaldızla yazılı ı Real Madrid Kiti için iş birliği yaptı.

Comments are closed.