Sürdürülebilir şıklık zamanı

Neoklasik elektronik saat şıklığı
04/05/2021
Aslanım ve Prensesim gibi hitaplar çocuklara zarar veriyor
04/05/2021

Moda sektöründe Sustain the Fashion (Modayı Sürdür) söylemiyle hareket eden KNITSS, Beautiful Flora koleksiyonuyla doğal kaynakların korunması ve yaşam alanlarının devamlılığı için hayatın her alanında olduğu gibi ve modada da  sürdürülebilirliği destekliyor.

Dünyanın en güzel renklerini ve duygularını yakalayan hassas bir kamera gibi doğadan ilhamla, desenleri koleksiyonuna kusursuzca işleyen KNITSS İlkbahar Yaz 2021 sezonuyla annelere doğanın ruhunu armağan ediyor. KNITSS’in renkler ve renklerin enerjisiyle her kadının içindeki ışığı dışarı çıkaran tasarımları stil sahibi anneler için en özgün hediye seçeneği haline geliyor. 

KNITSS, hafif ve rahat incecik triko elbiseler, triko pantolon ve etekler, yazın esintisini yaşatan triko şort ve kimonolar, ince ve rahat tuşeleri ile triko üstler, en şık kombin tamamlayıcısı hırka ve ceketler özgün Anneler Günü hediyesi arayanlara sayısız seçenek sunuyor.

KNITSS, yeni İlkbahar Yaz 2021 sezonu kendi değerinin farkındaki kadınlarla hayat buluyor.

KNITSS, %100 organik pamuk Global Organik Tekstil Standardı ‘’GOTS’’ sertifikası ve ormanlarda biyo çeşitliliğin korunmasına yardımcı olan ve doğadan aldığını doğaya geri vermek ilkesini benimseyen ‘’FSC’’ sertifikalarına sahip olarak, bugün olduğu gibi yarın da sürdürülebilir bir dünya felsefesiyle koleksiyonlarını tasarlamaya devam etmeyi hedefliyor. 

KNITSS tasarımları İstanbul Akmerkez, Nişantaşı Abdi İpekçi ve Ankara Armada KNITSS mağazalarında sizleri bekliyor. Dilerseniz yenilenen www.knitss.com online alışveriş sitesinden de evinizin konforunda KNITSS ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.