Sanal evrenin gerçek dünya ayakkabısı

Samsung karbon ayak izine ağ atıyor
12/05/2022
Yapay zeka benleri yakından kontrole başlıyor
12/05/2022

Dünyanın en popüler sneaker markalarını tutkunlarıyla buluşturan sokak modası öncüsü Sneaks Up, adidas Originals’ın gerçek dünya ile dijital evreni buluşturan Ozworld koleksiyonunu mağazalarında satışa sundu. adidas’ın ilk kez 1990’larda tanıttığı Ozweego serisi 30 yıl aradan sonra Ozworld koleksiyonu ile yeniden karşımıza çıkıyor. Herkes için içinde bir şeyler barındıran koleksiyonda Oznova, Ozelia ve Ozweego modelleri bulunuyor. 

Koleksiyon içerisinde yer alan Oznova spor ayakkabısı, koyu renkli panelleri, cesur çizgileri ve adiPlus yastıklamayla uyumlu bir dış tabanın üzerine oturan yarı saydam üst katmanıyla ultra konfor sağlıyor. Serinin cesur çizgilerde tasarlanan fütürist görünümdeki bir diğer modeli Ozelia, dinamik adiPrene yastıklı dış tabana ve şık bir üst kısma sahipken, Ozweego modeli ise 90’ların sonları ve 2000’lerin başlarına ait tasarım detaylarını, adiPrene orta tabanın ön ayak ve topukta sağladığı destek ile birleştirerek etkileyici bir şekilde günümüze getiriyor. 

Koleksiyonun en dikkat çeken bir diğer özelliği ise dijital sanatçı Jon Emmony ile yürütülen iş birliği. adidas Originals, bu iş birliği ile Ozworld koleksiyonunda yer alan her silüet stil denemesi için bir platform oluşturarak meraklılarına dijital bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. 

Comments are closed.