Peugeot’dan Türkiye’de motosiklet hamlesi

Yapay zeka benleri yakından kontrole başlıyor
12/05/2022
Göğüs estetiği hakkında doğrular ve yanlışlar
13/05/2022

120 yıllık köklü geçmişiyle motosiklet macerasını sürdüren Peugeot Motocycles mevcut 125cc serisini tamamlayan Pulsion Euro 5’i İsotlar Grup bünyesinde faaliyet gösteren İsotlar Motor güvencesiyle Haziran ayında Türkiye’de piyasaya sürecek. Dünyada mobilitenin önemli bir oyuncusu haline gelmeyi vaad eden Pulsion Euro 5, kullanıcılarına premium sürüş keyfi sunacak.

Dünyada yola çıktığı günden bu yana modeli, üstün performansı ve zarif tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Euro 5 motora sahip Pulsion, Türkiye’de yeni dönem mobilite çözümleri için mükemmel bir örnek teşkil edecek. 

Kategorisinde birleştirilmiş ABS ve SBC fren sistemine sahip tek motosiklet!

Fransa’da üretilen Pulsion Euro 5; yüksek düzeyde donanım, benzersiz performans, optimum konfor ve kusursuz güvenliği bir araya getiriyor. Kendi ürün ve hacim sınıfında hem ABS (Kilitlenmeyen fren sistemi) hem de SBC (Senkronize Fren Sistemi) fren sistemi sunan tek motosiklet olma özelliğine sahip olan Pulsion Euro 5, kullanıcısına şehir içi yolculuklarında güvenli bir tutuş sağlamayı vaad ediyor.

ABS*, tekerlekleri kilitlemeden güvenli frenleme sağlarken, SBC** teknolojisi ile frenleme, sol (arka) fren koluyla uygulandığında bile ön ve arka tekerleklere dağıtılır. Bununla birlikte acil fren durumunda sürücünün güvenliğini artırmak için uyarılar otomatik olarak tetiklenir. Olağanüstü sürüş deneyimi sunan Pulsion Euro 5, gürültü emisyonlarını ve yakıt tüketimini azaltmak için LFE (düşük sürtünme verimliliği) teknolojisi ile donatılmıştır .

Müşteri ihtiyaçlarının analiziyle yeniden tasarlanan Allure ve GT versiyonu

Allure ve GT versiyonlarında ise; adım adım GPS yönlendirmesi, sürücü telefonuna gelen SMS’in ilk 30 karakterinin okunabilmesi, telefondaki numaranın veya bildirim panelinin görüntülenebilmesi gibi parametrelerin bulunduğu i-Connect gösterge paneli yer alıyor.

Peugeot Motocycles, motorseverlerin ihtiyaçlarını analiz ederek Allure versiyonunu yeniden tasarladı. Bu tasarım sürücünün ekranlı jet ve tam yüz kaskını kolayca taşıyabileceği anlamına geliyor. 39L’lik bir üst çanta ve 39L’lik bir koltuk altı saklama bölmesi ile donatılan Allure, toplam 78L yük kapasitesini İsotlar Motor güvencesiyle sunacak.

Peugeot Pulsion, 3 tekerlekli ağabeyi Peugeot Metropolis’ te olduğu gibi, üst kasasında tam LED aydınlatması, motorun gövdesiyle aynı renklerde boyanmış cüretkar duruşu ve spor kaplamasıyla sınıfının en iyisi olacak. Özellikle Pulsion GT’ nin Saten Titanyum rengi keskin hatlarını güçlendirirken, sarı hatları benzersiz tasarımını vurguluyor.

Comments are closed.