Halk parayı Galatasaray’ın şampiyonluğuna basıyor

Turkcell’den “Çok Net” oyun
24/04/2019
Beyaz et kırmızının açığını kapatmayı hedefliyor
26/04/2019

Misli.com’un uzun vadeli bahis verilerine göre, Spor Toto Süper Lig şampiyonluk mücadelesinde taraftarların favorisi Galatasaray. Misli.com üyelerinin yüzde 47’si, Galatasaray’ın şampiyon olacağına inanıyor. Başakşehir’in şampiyon olacağına inananlar yüzde 39’luk bir orana sahip. Beşiktaş ise yüzde 14 ile şampiyonluk adayları arasında listede yerini alıyor.

Taraftarın şampiyonluk tercihlerini en çok değiştiren karşılaşmalar ise Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında Kadıköy’de oynanan ve 1-1 biten Fenerbahçe-Galatasaray derbisi ve Beşiktaş’ın 2-1’lik galibiyeti ile sonuçlanan Beşiktaş-Başakşehir maçları oldu. Bu maçlar öncesinde taraftarın şampiyonluk yolunda favorisi yüzde 49’la Başakşehir’di. Galatasaray ise Başakşehir’in ardından yüzde 42 ile listede ikinci sırada yer alıyordu. Beşiktaş’ın şampiyonluğuna inananların oranı ise yalnızca yüzde 9’du.

TakımYüzdeOran
Galatasaray%472,35
Başakşehir%391,35
Beşiktaş%1425,0

Sosyal medyanın şampiyonluk sıralaması daha farklı

Üyelerine dünya standardında güvenilir ve kaliteli şans oyunları tecrübesi yaşatan Misli.com taraftarın nabzını tutmaya devam ediyor. Misli.com’un sosyal medya üzerinden yaptığı “Sizce Spor Toto Süper Lig’de hangi takım şampiyon olacak?” anket sonuçlarına göre de taraftarın favorisi Galatasaray. Ankete katılan taraftarların yüzde 51’i Galatasaray’ın sezonu şampiyon olarak tamamlayacağına inanırken Beşiktaş yüzde 36 ile listede ikinci sırada yer aldı. Anket sonuçları Başakşehir’in şampiyonluk şansının ise yüzde 13 olduğunu ortaya koydu.

Misli.com Süper Lig Şampiyonu kim olur anketi

TakımYüzde
Galatasaray%51
Beşiktaş%36
Başakşehir%13

Comments are closed.